Biuro Rachunkowe GABOR – Accounting & Finance, zostało założone w roku 2012 i powstało na bazie wieloletniego doświadczenia zawodowego oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydane przez Ministerstwo Finansów w 2009 roku. Wszystkie usługi świadczone przez nasze biuro księgowe objęte są ubezpieczeniem OC.

Oferujemy usługi dla Klientów, którzy zdecydowali się na powierzenie prowadzenia księgowości i spraw kadrowo – płacowych na rzecz:

– osób fizycznych prowadzących indywidualną działalność gospodarczą,

– spółek cywilnych oraz kapitałowych,

– fundacji i stowarzyszeń.

W zakres usług oferujemy pomoc we wdrażaniu mechanizmów księgowych oraz organizacji i prowadzeniu firmy. Świadczymy usługi dla firm nie tylko w Aglomeracji śląskiej ale także z całego kraju. Dokumenty przyjmujemy drogą elektroniczną, pocztą, kurierem lub dostarczone osobiście.
Każdy nasz klient może śledzić wyniki finansowe swojej spółki lub podsumowanie księgi przychodów i rozchodów dzięki dostępowi 24 godziny na dobę poprzez panel klienta online.

 

W naszej ofercie także usługi dla strat up-ów. Wspomagamy przedsiębiorców już w początkowej fazie tworzenia biznesu. Analizujemy z Klientem jego założenia i plany od strony prawno-podatkowej. Ustalamy obszary ryzyka, koszty a następnie pomagamy w realizacji przyjętych strategii.

Prowadzimy również nadzór księgowy skierowany dla przedsiębiorców, którzy zatrudniają w swoim dziale rachunkowości osoby do podstawowych czynności związanych z obsługą księgowo-kadrową i chcą aby kontrolę  nad ich pracą oraz pozostałe czynności wymagające profesjonalnej wiedzy wykonało biuro rachunkowe.