Księgowość Gliwice – rzetelnie i profesjonalnie

Działamy skutecznie, kompleksowo oraz z przyjemnością wesprzemy każdego w organizacji formalnej strony funkcjonowania jego firmy. Podobnie jak inne biura rachunkowe z Gliwic posiadamy wszelkie zezwolenia na prowadzenie naszej działalności, jednak tym co nas wyróżnia na ich tle jest przede wszystkim nastawienie na zbudowanie z Państwem relacji opartych na wzajemnym zaufaniu oraz szacunku. Księgowość w naszym biurze rachunkowym w Gliwicach powierzamy wyłącznie osobom, które wykazały się doświadczeniem i zaangażowaniem w tym zawodzie, albowiem chcemy zawsze działać na korzyść klienta jednocześnie dbając o dobro jego interesów oraz rozwój przedsiębiorstwa, które prowadzi.

Dlaczego warto wybrać nasze biuro rachunkowe?

Zawsze działamy według ściśle określonych norm bezpieczeństwa, dlatego zarówno powierzone nam przez Państwa dane, jak i dobro interesów naszych klientów otrzymują w naszym biurze księgowym w Gliwicach gwarancję całkowitej poufności. Oprócz tego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wiele innych profitów, które niewątpliwie mogą okazać się istotne przy wyborze właściwego biura rachunkowego, a są to między innymi:

  • rzetelna archiwizacja powierzonej dokumentacji
  • liczne certyfikaty jakości świadczonych przez nas usług
  • opcja powierzenia nam pełnomocnictwa reprezentacji Państwa interesów przed Urzędem Skarbowym oraz innymi finansowymi instytucjami państwowymi
  • ochrona interesów gwarantowana przez ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, które posiada nasze biuro rachunkowe z Gliwic
  • pomoc we wdrożeniu proponowanych przez nas mechanizmów dotyczących rachunkowości i księgowości

Zakres działalności – biuro księgowe Gliwice

Na tle innych biur rachunkowych, które znajdą Państwo w Gliwicach, wyróżnia nas także zakres
działalności. Obecnie z naszej pomocy, doświadczenia i doradztwa mogą skorzystać:

  • osoby planujące założyć działalność gospodarczą (pomagamy już na etapie rejestracji)
  • osoby fizyczne (posiadające własną, zarejestrowaną działalność gospodarczą)
  • spółki (z ograniczoną odpowiedzialnością oraz jawne, partnerskie, cywilne, komandytowe)
  • fundacje i stowarzyszenia

Dążymy do tego by być najlepsi. Doskonale wiemy jak ważną rolę odgrywają dziś profesjonalne i rzetelnie zarządzane biura rachunkowe, dlatego chcemy stać się dla Państwa właśnie takim partnerem – zapraszamy do kontaktu!